"Ситуація просто кричуща": майже половина пожежних гідрантів Козятина виявилась несправною

"Ситуація просто кричуща":  майже половина пожежних гідрантів Козятина виявилась несправною

У Козятині обстежили ситуацію із пожежними гідрантами. Фахівці робочої групи встановили, що основною проблемою незадовільного стану утримання джерел протипожежного водопостачання є відсутність чітко визначеного розмежування мереж водопостачання з розташованими на них пристроями (пожежними гідрантами) і, відповідно, відповідальних за їхній технічний стан.

Як виявилось, майже половина пожежних гідрантів міста несправні

Як пишуть на сайті козятинської міської ради. робочу групу створили нещодавно. До неї увійшли представники житлово-комунального господарства, відділу з питань цивільного захисту та мобілізаційної роботи, Державної пожежно-рятувальної частини №11 та Київського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».

- Отже, на території міста обліковується 60 пожежних гідрантів, з яких 23 на сьогоднішній день несправних, з них 2 демонтованих, на 2 не забезпечений нормальний доступ до гідрантів, на 1 занижений стояк, до 1 не підключена вода, на 17 зірвані штоки - йдеться в повідомленні - Ситуація просто кричуща, якщо взяти до уваги, що більшість гідрантів призначена для ліквідації пожеж у багатоквартирних будинках, об’єктах з масовим перебуванням людей, об’єктах критичної інфраструктури, тощо (гідранти розташовані, згідно державних норм, на відстані не більш ніж 200 метрів від таких об’єктів).

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up