Скаржаться на ремонт вулиці Осипенка. Коментує — начальник ЖКГ

Скаржаться на ремонт вулиці Осипенка. Коментує — начальник ЖКГ
  • Козятинчанка Інна Ходацька кілька днів тому написала на сторінці у Фейсбук про ремонт вулиці Осипенка, що у східній частині міста. Жінка пише, що ями на вулиці засипали битим асфальтом.

«Вночі вулиця не освітлюється! Як тут ходити ночами?! Мало нам було «господарів», які закидували ями битим шифером, битою цеглою, то з'явилися ще «розумніші» - висипали битий асфальт купами та хаотично», - пише Інна.

Ще жінка пише, що з людей просили по тисячі гривень на ремонт дорожнього покриття вулиці.

«Адекватні люди не погодилися на це, їх більше. Нам зробили такі хаотичні купи, які тут вже декілька днів», - йдеться у дописі.

Як пише Інна, деякі мешканці вулиці самотужки розрівнювали насипи.

Ми переглянули закупівлі Управління житлово-комунального господарства у електронній системі «Prozorro».  Жодного тендеру на ремонт вулиці Осипенка серед цьогорічних закупівель ми не знайшли.

- По-перше, дуже цікаво, хто з них просив тисячу гривень. По-друге, там жодних коштів не виділялося, - каже Євгеній Малащук, начальник Управління житлово-комунального господарства.

За словами начальника ЖКГ, ініціативні мешканці вулиці Осипенка звернулися з проханням відсипати ями. Керували процесом самі ж активісти.

- Все, чим ми допомогли - ми безкоштовно їм це все привезли. Це все було на безкоштовних засадах, цього навіть в програмі сесії не було, - пояснює Малащук. - Безкоштовно дала залізниця баласт. Ми своєю технікою все вивезли. Дорожники відсипали ще ями залишками асфальту там, де не вистачило баласту. Сьогодні (22 липня - авт.) мали це все діло спланувати і розрівняти, щоб там більш-менш проходити було легше.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up