Скільки козятинчан припадає на 1 ліжко в інфекційному?

Скільки козятинчан припадає на 1 ліжко в інфекційному?
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Фото з сайту Козятинської ЦРЛ
  • Аналітична система YouControl за підтримки Директорату з питань регіональної політики та децентралізації Офісу Президента України розробила інтерактивну карту медичного забезпечення лікарень, визначених для боротьби із COVID-19.
  • Ми скористалися сервісом і подивилися, чи забезпечена Козятинська ЦРЛ.
  • А також порахували, на скількох козятинчан припадає один апарат ШВЛ, лікар-інфекціоніст та лікарняне ліжко.
     

Інтерактивна карта медичного забезпечення формується на основі офіційних даних, які головні лікарі щодня вносять до спеціального сервісу МОЗ. Там можна подивитися наявність засобів індивідуального захисту для медичного персоналу, забезпечення обладнанням, кількість осіб, що задіяні чи можуть бути задіяні до боротьби із коронавірусом.

Ми проаналізували інформацію про нашу ЦРЛ станом на понеділок, 27 квітня.

Почнемо із забезпечення медперсоналу індивідуальним захистом. Наша райлікарня має на тиждень майже усі необхідні засоби: антисептики, оглядові рукавички, маски одноразові та багаторазові, респіратори, багаторазові засоби захисту очей, костюми біозахисту. Виключення становлять лише одноразові ізоляційні халати та одноразові засоби для захисту очей. Халатів всього 100 штук, що забезпечить потребу лише на 1 день, а одноразовихх засобів для захисту очей немає зовсім.

Також у лікарні станом на 27 квітня було 660 тампонів та стерильних пробірок для транспортування. Їх використовують для того, щоб відбирати зразки для ПЛР-тестування, якого у Козятині не роблять. А також у лікарні є 3 кисневих концентратори і 9 моніторів пацієнта.

Радник ВООЗ Айра Лонджині ще у лютому заявив, що на коронавірус може перехворіти дві третини усього населення планети. Про це повідомляло видання Bloomberg. Згідно зі збірником Державної служби статистики України “Чисельність наявного населення України на 1 січня 2019 року”, кількість населення Козятина становила 23 тисячі 241 особа. Статистичний збірник із даними станом на 1 січня цього року вийде лише у травні. Тому за кількість населення візьмемо цифру станом на 1 січня 2019-го, згадану вище. Дві третини козятинчан - це 15 тисяч 494 особи. Отож проведемо наші розрахунки, відштовхуючись від цієї цифри.

Експрес-тестів у ЦРЛ станом на вчора було 127. Зауважимо, що ПЛР-тестування у нас не проводиться, позаяк ми не маємо необхідного обладнання. Отже, один експрес-тест припадає приблизно на 122 козятинчанина.

Апаратів ШВЛ у нашій лікарні всього 17. Із них 2 - дитячі. Тобто, на один апарат ШВЛ припадає 911 козятинчан.

Тепер перейдемо до медичного персоналу. Козятинська ЦРЛ має 7 анестезіологів, 38 лікарів, що можуть бути задіяні у боротьбі із коронавірусом, 76 медсестер, 4 інфекціоністи та 76 молодших медичних сестер. Отже, на одного анестезіолога припадає 2 тисячі 213 осіб, на одного лікаря - 407 осіб, на одного інфекціоніста - 3 тисячі 873 козятинчан, а на одну медсестру чи молодшу медсестру - 203 особи.

На черзі ліжкомісця. У ЦРЛ є дві боксовані палати, 44 ліжка у інфекційному відділенні, 12 ліжок реанімації/інтенсивної терапії, 30 ліжок, готових до перепрофілювання. Тож на одну боксовану палату припадає 7 тисяч 747 козятинчан, на одне ліжко в інфекційному - 352, на одне ліжко у відділі реанімації/інтенсивної терапії - 1 тисяча 291 особа.

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
17:21 Наші шахісти привезли з Вінниці перемоги photo_camera 16:24 В області трощило дерева, а в районі випав град: про наслідки вчорашньої негоди photo_camera 14:00 Ремонт на Куликівського завершили photo_camera 13:31 «Для нас навіть гривня дуже цінна»: козятинчанці Олені Сорочинській потрібна допомога Від читача 13:47 Вступ на навчання до факультету математики, фізики і комп'ютерних наук Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського 12:06 Б’ють по скупченнях ворога та складах боєприпасів: про війну по регіонах України 11:03 Як зареєструватися на сайті нового постачальника газу photo_camera 10:04 Завтра у Козятині не буде світла. Перелік вулиць 09:31 Герой України Василь Пирогов мав багато мрій, і все перекреслив ворожий артобстріл 08:40 Останній день червня: про свята, прикмети та заборони цього дня 19:25 У нашому районі представили нового військового комісара
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up