Спартакіада спортивних ігор. Хто переміг?

Спартакіада спортивних ігор. Хто переміг?

Днями на базі Глуховецької школи відбулася Спартакіада спортивних ігор. Учні шкіл змагались у міні-футболі та волейболі за спрощеними правилами.

Результати:
міні-футбол (юнаки): І м. - Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст., ІІ м. - Гуровецька філія, ІІІ м. - Непедівський ЗНВК І-ІІІ ст.; (дівчата): І м. - Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст., ІІ м. - Непедівський ЗНВК І-ІІІ ст.
волейбол за спрощеними правилами (юнаки): І м. - Непедівський ЗНВК І-ІІІ ст., ІІ м. - Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст., ІІІ м. - Гуровецька філія; (дівчата): І м. - Непедівський ЗНВК І-ІІІ ст., ІІ м. - Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст., ІІІ м. - Гуровецька філія.

 

Дивіться:

У Махнівці будують майданчик зі штучним покриттям для ігрових видів спорту
 

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Самгородку відкрили меморіальні дошки загиблим воїнам – афганцям У Самгородку відкрили меморіальні дошки загиблим воїнам – афганцям
Про сміттєві проблеми Козятина Про сміттєві проблеми Козятина У Козятині просять узяти майданчик на баланс міста У Козятині просять узяти майданчик на баланс міста Фото дня: під прицілом фотокамер територія школи №9 Фото дня: під прицілом фотокамер територія школи №9 У Йосипівці в дитячому таборі «Пролісок» гасили пожежу? У Йосипівці в дитячому таборі «Пролісок» гасили пожежу?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up