Спортивні ігри: хто спритніший з шахів?

• У понеділок, 10 березня, у Козятині пройшли 28-і районні сільські спортивні ігри з шахів
  • Хто переміг?

У Козятинському училищі залізничного транспорту відбулись особисто-командні змагання з шахів, у яких взяли участь 5 команд територіальних громад: Глуховецької, Махнівської, Пляхівської, Сестринівської та Сокілецької.

За результатами змагань в особистому заліку були визначені переможці та призери. Серед чоловіків переможцями на 1-й і 2-й дошках стали Ілля Поліщук (Сокілець) та Іван Лазарчук (Махнівка). Другу сходинку п’єдесталу посіли Володимир Цимбалюк (Сестринівка) та Сергій Семенюк (Глухівці), а бронзові медалі у Дмитра Шкрябія (Махнівка) та Володимира Закорчевного (Сестринівка).
Серед жінок перемогла Софія Поліщук (Сокілець), срібна медаль у Л. Березюк (Сестринівка). бронза у Людмили Жук (Махнівка).
У командному заліку Кубок за перше місце вибороли шахісти Сокільця, сестринівчани - на другій сходинці п'єдесталу і на третій – махнівчани.