Стоїте в черзі в аптеці чи в супермаркеті? Безпечна відстань — півтора метри

Стоїте в черзі в аптеці чи в супермаркеті? Безпечна відстань — півтора метри
  • МОЗ закликає дотримуватися посилених санітарно-гігієнічних норм під час карантину у мережах супермаркетів, аптек, банків

Відомо, що під час каранитну діяльність цих закладів не підпадає під обмежувальні заходи. Однак для захисту здоров’я громадян МОЗ закликає дотримуватися посилених санітарно-гігієнічних норм, забезпечити працівників засобами індивідуального захисту, облаштувати робочі місця, забезпечити наявність дезінфікуючих засобів.

— Особливо пильно стежте за станом здоров’я своїх працівників у цей період. Звертаємося і до відвідувачів цих закладів. Рекомендуємо без нагальної потреби їх не відвідувати та по можливості замовляти необхідні послуги онлайн. Якщо відвідування місць масового скупчення уникнути не можна, то для зниження ризику інфікування дотримуйтесь дистанції у прикасових зонах та в торговельних залах, — йдеться у повідомленні МОЗ.

Безпечна відстань між людьми, які стоять у черзі на касі, має бути не меншою за 1,5 метра. Зазначається, що на цій дистанції загроза потрапляння вірусу в організм від носіїв суттєво зменшується.


Нагадаємо:

В Україні зафіксували 73 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

З понеділка обмеження під час карантину посилюються
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up