Світлофор у Махнівці поставлять не раніше, ніж за два місяці

Світлофор у Махнівці поставлять не раніше, ніж за два місяці
  • Після трагічної ДТП, що трапилася на трасі М-21, обурення махнівчан не вщухає.
  • Люди повторно вийшли на акцію протесту і перекрили дорогу.
  • Обласна влада обіцяє, що світлофор встановлять через два місяці.
  • Чому проблему не можуть владнати раніше?

Після того, як 10 вересня на пішоході в Махнівці насмерть збили жінку, людям урвався терпець. Наступного дня вони перекрили рух транспорту. Обурені махнівчани вимагали, щоб на пішоході встановили світлофори, бо це вже не перший випадок, коли у центрі села збили людину. Громада дала термін до 20 вересня, інакше обіцяли знову перекрити дорогу. Кінцевий термін пройшов, проте світлофори так і не з’явилися. Тож махнівчани, як і обіцяли, у понеділок, 21 вересня знову вийшли на акцію протесту.

Спершу дорогу планували перекрити о 10-ій ранку, потім акцію відтермінували на другу половину дня. Як і минулого разу, люди ходили вперед-назад пішохідним переходом.

«С. Махнівка — наразі, кілометрові затори в обидві сторони. Траса міжнародного значення, яка поєднує Молдову та Білорусь», — написав у Фейсбук активіст Олег П’явка.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up