Свято однієї родини. Загалом всієї громади

Свято однієї родини. Загалом всієї громади

Він професійний солдат ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ, наш краян Андрій  Волинець з села Козятин та професійний  солдат ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ пані ЮЛІЯ родом з донецьких степів!

14 жовтня 2017 року в 12 год 30 хвилин поєднають свою долю в шлюбі в м.Козятин,вул.Пилипа Орлика 5.Саме в день свого професійного свята.

Так створиться ще одна родина. В громади є можливість подарувати посмішку, можливо, квіти, виразити своєю присутністю повагу до солдат України, що служать в  зоні АТО.

Прошу зважити, що Андрій та Юлія вже сформована родина. Так як Андрій отримав нещодавно тяжкі поранення. До його сцілення приклалась його дружина Юлія і вся їх родина. Долучилась громада. Він потребує медичної опіки, але є віра, що зцілиться та продовжуватиме боронити Україну.

Це загальнонаціональне свято, до якого ти можеш долучитись, незалежно запрошували тебе, чи ні. Там, де ми вказали місце та час, присутність не обмежена.

Тож привітай новостворену  родину.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Влад Лісовий

    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/x3GAwj_suGU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

  • козятинець

    Як нам відомо з телефонних дзвінків прибудуть його та її побратими по службі.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up