Тарифи на воду зросли на 15-20%. Скільки платитимемо?

Тарифи на воду зросли на 15-20%. Скільки платитимемо?
 • В Україні зросли тарифи на центральне водопостачання й водовідведення. В середньому на 15-20%- в залежності від регіону.
   

У вівторок, 4 лютого, відбулось засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Члени комісії підписали постанову №283 від 04.02.20 р. «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.  

Постанова набирає чинності з 5 лютого цього року.

Зростання тарифів пояснюють зростанням вартості електричної енергії, мінімальних гарантій в оплаті праці.

У Вінниці вода по 21,60, а в Козятині — 41,13.

Ось такі оголошення розклеєні по під'їздах багатоквартирок

Козятинчани таким підвищення плати за, по суті, технічну воду обурені.

Ось що вони пишуть в соцмережах з цього приводу

 

А що Ви думаєте про таке різке підвищення тарифу на воду? 

(Пишіть в коментарях)

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (5)
 • Stepan Petrenko

  Задекларовано підвищення тарифів на 15 - 25 відсотків, а зробили майже на 300 відсотків. Чи існує ще верхня межа одноразового підвищення тарифів, яка не так давно ще була? І ще - з якого саме дня вводиться новий тариф - раніше потрібно було за певний термін до вводу нового тарифу повідомляти про це насселенню через ЗМІ та розклеювання об'яв.
 • Іраїда Рішан

  Геноцид
 • Полковник Нєгодяєв

  Запрошую усіх небайдужих до долі рідного міста Козятин та України у цілому прийняти участь у завтрішньому зібранні у будинку культури... Потрібно щось робити, так як судячи з усього недалекий той час, що внаслідок роботи у владі злодіїв та шахраїв ми втратимо не тільки країну, а й самі опинимося у рабстві... Надіюсь на розуміння!!!
 • Анатолій

  Це все наслідки того, до чого ми прийшли ще в кінці 2013 року... Злочинна влада хоче продовжувати грабувати і їй потрібно десь брати кошти собі на захмарні зарплати та премії... МВФ кредитів не дає, в бюджеті коштів не вистачає, щоб їх тянути з бюджету, от вони і вишукують собі методи збагачення... Тянуть з людей останнє, що можна... Опротестування місцевою владою ні до чого не призведе... Народу самому потрібно діяти рішуче, а після вибирати такий, як потрібно шлях... Як показує час, ми обрали невірний шлях ще в 2013-14 роках, а все інше це його наслідки...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up