Спецтема: карантин

Темна вулиця Коцюбинського за 150 гривень з сім’ї

Темна вулиця Коцюбинського за 150 гривень з сім’ї
На вулиці Шевченка горять три ліхтарі: один ліхтар видно, два інших трохи далі
  • Більше року тому позаздрили мешканцям села Козятина жителі вулиці Коцюбинського. У народі цей мікрорайон охрестили «біля річечки». Казали: «В селі Козятині на кожній вулиці є освітлення, в місті немає».
  • Звернулися до ініціативних людей, і коли проводили освітлення на вулиці Шевченка, з’явилися електролампи на вулиці Коцюбинського.
  • Та як ті ліхтарі погасли, козятинчани стали шукати справедливості в преси.

– Я не був ініціатором, коли на вуличне освітлення збирали по 150 гривень, – каже пан Володимир. – Та коли жителі вулиці вирішили, що треба освітлення, я також здав гроші. Але за послугу заплатили, а світла і нині немає.

Голову першого квартального комітету Світлану Коломієць ми запитали, чи правда, що на вулиці Коцюбинського з усіх ліхтарів світить тільки один. 

– Правда. На Коцюбинського горить один, а на вулиці Шевченка всього три. Мені самій соромно людям в очі дивитися, – каже пані Світлана і розповіла історію, яка нещодавно трапилась з її сусідкою. 

На Коцюбинського єдиний ліхтар, який освітлював вулицю — це була наша кінокамера. Пішли ми не стало на Коцюбинського  освітлення

Поверталася та додому, коли на вулиці добре звечоріло. Відчула, що ззаду неї хтось робить пришвидшені кроки. Вона прибавила ходу, а той, що ззаду, ставав ближче. Довелося розсудливій жінці перейти на біг і вчасно вскочити у власне подвір’я. За себе вона вже не переживає. А от за своїх дочок на душі тривожно. Вулиця повинна бути освітленою. 

Прокоментував ситуацію заступник міського голови з житлово-комунального підприємства Євген Малащук.

– Нам відомий такий факт. Вулицю Коцюбинського ми поставили на поточний ремонт по заміні перегорілих лампочок. Така заміна має бути в п’ятницю, 4 жовтня, – сказав він. 

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up