«Це моя хата, я тебе вижену»: як карають кривдників та захищають жертв

«Це моя хата, я тебе вижену»: як карають кривдників та захищають жертв
  • Не терпіти. Фізичне, психологічне та сексуальне — все це про домашнє насилля, у 90% від якого потерпають жінки та діти. Але бувають і винятки. Наприклад, як у одній з козятинских родин, де в домі всім править невістка.
  • Де можна перечекати «бурю», як з насильтвом у Козятині та яка йому протидіють — розбиралися наші журналісти

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства». В цей період поліція розповсюджує інформаційні матеріали серед громадян, долучається до обговорення тематики протидії домашньому насильству спільно з громадськими організаціями, освітніми закладами та всіма небайдужими.

Тема насилля зараз на слуху і на Козятинщині. Адже лише за 11 місяців цього року на превентивні обліки в районі поставили 140 кривдників, які вчинили домашнє насильство. А з початку 2020 у козятинському відділі поліції зареєстрували близько тисячі заяв і повідомлень про вчинені правопорушенн, пов’язані з домашнім насильством. Третина з них знайшла підтвердження. Крім того, правоохоронці виносять термінові заборонні приписи, відкривають справи по кримінальних провадженнях.

І сваряться, і б’ються

Днями працівники поліції спільно з представниками преси провели рейд. Старший інспектор ювенальної превенції Олександр Чернихевич разом дільничним козятинського відділу поліції Олександром Чагіним, відвідали проблемні родини в центрі Козятина,  що по вулиці Грушевського. По дорозі роздавали інформаційні брошури та пояснювали жінкам, що робити в разі домашнього насилля.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up