У Іванківцях не хочуть жити без медпункта

У Іванківцях не хочуть жити без медпункта

Жителі села Іванківці, що на території Козятинської сільради, приїхали на початку тижня на уклін до голови райради з колективною заявою.

Люди зібрали більше 200 підписів тих, хто не погоджується на таке медичне обслуговування.

Проблема іванківчан — не працює медпункт. Тільки два рази в тиждень приймає людей сімейний лікар.

Виконуюча обов’язки головного лікаря центру сімейної медицини району (ЦПМСД) Валентини Лобченко прокоментувала газеті “RIA-Козятин”, що медсестра, яка раніше працювала в медпункті села Іванківці, подалася на роботу в міську лабораторію. Тому два рази на тиждень в село приїздять двоє лікарів. За словами пані Лобченко, за новою програмою, фельдшерські амбулаторні пункти в селі не передбачені, а передбачені пункти здоров’я.

Можна тільки поспівчувати мешканцям села. ФАПи ліквідували, а взамін чогось нового не створили. Як каже завідувачка, колись з’явиться  середній медперсонал, який можливо стане працювати в селі. Фінансування, сподівається, що буде. Тільки законопроект 7117, який внесли на розгляд у Верховну Раду, не дає відповіді на таке запитання.

Можна поспівчувати і сільським радам, які вже зіткнулись з медичною реформою на селі. Законопроект, хоча і передбачає додаткове фінансування сільської медицини, та він не дає відповіді, хто конкретно має фінансувати її. Цей законопроект є частиною медичної реформи і дає можливість разом з місцевою владою розв’язати нагальні проблеми сільської медицини (відсутність лікарів, погано обладнаних амбулаторій та МАПів).

Отож, була група активістів у голови районної ради Віктора Слободянюка. Його особисто сільські візитери не застали. Його представники завірили, що заява буде розглянута в десятиденний термін..  

Вероніка ЛЮБІЧ

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (2)
  • Andrii Mosondz

    Такое впечатление что в Украине все больные,люди откройте глаза,почитайте сколько детей умирает от вакцин,и по статистике и после вакцинации,от рака!Выключите зомбоящик прочитайте полезную информацию,а не черпайте все из ящика который зомбирует!!!
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up