У Козятині збиратимуть гроші на кардіообладнання

У Козятині збиратимуть гроші на кардіообладнання

З 1 по 31 квітня в усіх областях України стартує 14 Всеукраїнська акція «Серце до серця» - «Дитяче серденько, живи!» з метою збору коштів на закупівлю кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень України 

Щорічно Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить акції з метою закупівлі та забезпечення дитячих лікарень якісним медичним обладнанням. Кожна акція має різний медичний напрямок (За інформацією козятинської міської ради)

З 1 по 31 квітня в усіх областях України стартує 14 Всеукраїнська акція «Серце до серця» - «Дитяче серденько, живи!» з метою збору коштів на закупівлю кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень України . Медична допомога на обладнанні, закупленому за результатами благодійної акції Вінницької області, надається Безкоштовно!

Управлінням сімейної, дитячої та молодіжної політики було проведено навчання волонтерів міста які мають донести до населення інформацію про суспільний збір коштів та заохочення взяти участь в Акції.

Кожен з волонтерів матиме на собі:

- бейдж – індетифікатор,захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»;

- індивідуальнийномер ідентифікатора буде співпадати зномером на скриньці, для збору коштів даним волонтером;

- матимуть наклейки- сердечка, які наклеюватимуть усім, хто кидатиме кошти до скриньки , що сприятиме кращій візуалізації кількості небайдужих людей та створюватиме відповідну атмосферу і довіру.

Акція має відбуватися в усіх загальноосвітніх, позашкільних, професійно- технічних закладах, підприємствах, організаціях та установах різних форм власності та вулицях нашого міста

Нагадаємо, що допомогги потребує юна козтяинчанка. Як їй допомогти читайте тут:

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up