У козятинській ЦРЛ — один пацієнт з COVID-19

У козятинській ЦРЛ — один пацієнт з COVID-19
 • Станом на 14 липня поточного року, на Вінниччині в 9 опорних лікарнях І хвилі розгорнуто 386 ліжок для лікування хворих на коронавірусну інфекцію.
 • Про це повідомляє Вінницька ОДА

Станом на 14 липня у лікарнях Вінниччини на стаціонарі перебуває 94 пацієнти із лабораторно підтвердженим діагнозом COVID-19. Шестеро з них - діти. Про це повідомляють у Вінницькій ОДА.

Наразі в області у дев'яти опорних лікарнях першої хвилі для "ковідних" хворих розгорнуто 386 ліжок. Тобто завантаженість цих закладів загалом складає трохи менше чверті - 24,4%.

Разом з тим у розрізі лікарень найбільш завантаженою є Тростянецька ЦРЛ - там із 15 ліжок, передбачених для пацієнтів із коронавірусом, зайнято дев’ять - 60%. У Вінницькій міській клінічній лікарні №1 зайнято 49,4% "ковідних" ліжок (40 із 81), у Могилів-Подільській ОЛІЛ - 45% (9 із 20).

Зовсім низькі показники завантаженості у Калинівській ЦРЛ - 1,4% (лікується один пацієнт при передбачених 70 місцях), у Козятинській ЦРЛ - 2,5% (зайняте одне місце із 40), 10% "коронавірусних" місць зайнято в Хмільницькій ЦРЛ (2 із 20).

Однак, окрім хворих із підтвердженим COVID-19,  в лікарнях області нині перебувають 67 осіб, в тому числі 16 дітей із підозро на коронавірус.

Нагадаємо:

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (8)
 • Татьяна Войтко

  Ну хватит врать никто в это не верит  .Дорогие доктора как вы собираетесь нам в глаза смотреть. Болеть не будут. Про совесть молчу вы её уже давно продали

  Татьяна Войтко reply Татьяна Войтко

  Валентина Мельник Матвійчук нет я вычеркнула всех

  Valentina Melnik reply Татьяна Войтко

  Татьяна Войтко.Сто відсотків ви голосували за Зеленського.Чи може ні?

  Valentina Melnik reply Татьяна Войтко

  Татьяна Войтко Соромно за вас.Біжіть самі у інфекційне відділення.Весь світ бореться із цією хворобою.Скільки вже по Україні медиків померло,а ви таку несенітницю пишите.
 • Игорь Даги

  Досить дурити людей своїми байками.
 • Ольга Петрик

  Де докази????? Що ви брешете людям , скільки  ви вже грошей   поклали собі в кішені, де до ваші докази
 • Кіпоренко Олександр

  Заробляти кошти на брехні, лікарі вміють.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up