У легкоатлетичній збірній Вінницької області троє козятинчан

У легкоатлетичній збірній Вінницької області троє козятинчан

Нещодавно в місті Суми проходив командний чемпіонат України з легкої атлетики юнаків та дівчат 2003 року народження і молодших. Крім змагань у командному заліку, спортсмени змагалися в особистій першості. Усього взяли участь у змаганнях більше шестисот спортсменів зі всієї України.

За команду Вінницької області виступали троє наших земляків. Це стрибуни у висоту Кирило Луценко, який представляє КДЮСШ, Максим Гайдучок та Єлизавета Чорна з районної дитячо-юнацької спортивної школи. 

Лідер нашої команди Кирило Луценко на цей раз виступив нижче своїх можливостей. Маючи стрибки на два метри, він подолав планку на висоті 190 сантиметрів, що дало Кирилу лише шосте місце в особистому заліку. Максим Гайдучок, подолавши висоту на 175 см, був 13-м. А Єлизавета  Чорна, подолавши висоту на 165 см, встановила свій особистий рекорд та виконала норматив Першого дорослого розряду. У загальному заліку Єлизавета посіла восьме місце. Але з огляду на те, що на чемпіонаті виступали спортсмени високого рівня, а наша землячка на три роки молодша за усіх, – це достойний результат.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up