У Вінницькій області до поліції надходять порушення під час виборчої кампанії у другому турі

У Вінницькій області до поліції надходять порушення під час виборчої кампанії у другому турі

З початком передвиборчої агітації перед другим туром президентських виборів до відділів та відділень поліції ГУНП у Вінницькій області надійшло  16 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства,  7 з яких розглянуто згідно з Законом України «Про звернення громадян».

Наступної неділі, 21 квітня 2019 року, українці голосуватимуть та обиратимуть Президента країни.
Правоохоронці інформують, що більшість звернень, що надійшли до поліції, стосуються розповсюдження агітаційних матеріалів на підтримку одного з кандидатів  на пост Президента України  та  розміщення  білбордів  з порушенням  законодавства.

За всіма зверненнями проводяться перевірки, за результатами яких будуть прийняті рішення відповідно до чинного законодавства.

 

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
145-річчя Козятина та Івана Купала. Як святкуватимуть у Журбинцях? 145-річчя Козятина та Івана Купала. Як святкуватимуть у Журбинцях?
На Козятинщині під завалами знайшли тіло жінки На Козятинщині під завалами знайшли тіло жінки У «Водокачці» виявили кишкові палички. Де ще в Козятині заборонено купатися? У «Водокачці» виявили кишкові палички. Де ще в Козятині заборонено купатися? У Козятині змагались з пляжного волейболу У Козятині змагались з пляжного волейболу Козятинчан просять оновити дані в реєстрі територіальної громади Козятинчан просять оновити дані в реєстрі територіальної громади
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up