У Вінницькій області створюють професійну телемедичну мережу

У Вінницькій області створюють професійну телемедичну мережу

Заклади охорони здоров’я Вінницької області приєднуються до професійної телемедичної мережі. Ініціатором створення мережі в регіоні виступила Вінницька обласна державна адміністрація та Департамент охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА.

На сьогодні до телемедичної мережі вже підключилися 30 медзакладів, понад 180 лікарів пройшли навчання з користування системою телемедицини. Координаційним центром з питань провадження телемедицини в області стала Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І. Пирогова. Центр координуватиме процес надання телемедичних консультацій між лікарями первинної ланки та лікарями-спеціалістами. Телемедичні консультування здійснюватимуться за допомогою технічних рішень всеукраїнської телемедичної платформи Medinet. 
 
Під час консультацій лікарі зможуть пересилати у захищеному електронному вигляді інформацію про пацієнта, включаючи дані електрокардіографії, УЗД, рентгенодіагностики, МРТ, що забезпечує ефективну комунікацію сімейного лікаря (терапевта, педіатра) з вузькопрофільним спеціалістом. Як результат, пацієнт оперативно отримає офіційну консультацію профільного лікаря, не
залишаючи межі свого населеного пункту. 

«Стрімке поширення COVID-19 в Україні примусило нас по іншому подивитися та оцінити можливості професійної телемедицини. Адже саме зараз у всьому світі за її допомогою надають оперативну медичну допомогу, що істотно знижує ризик інфікування лікарів та пацієнтів. Буквально за три місяці ми розгорнули в області сучасну телемедичну мережу, координувати роботу якої буде найкраща лікарня в регіоні. Ми сподіваємося, що це значно підвищить оперативність надання фахової медичної допомоги та сприятиме росту якості медичних послуг в області в цілому», - зазначила директор Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА Ольга Задорожня. 

Вона також повідомила, що телемедичні консультації лікарям будуть надаватися із найзатребуваніших спеціалізацій та безкоштовно.

Для довідки:
 
Medinet - професійна телемедична мережа України для всіх рівнів медичної допомоги. Вона дозволяє проводити професійні телемедичні консультації між лікарями первинної медичної ланки (терапевтам, сімейним лікарям, педіатрам) та вузькопрофільними лікарями. На сьогодні мережа об’єднує понад 431 медзакладів та понад 4500 лікарів в Одеській, Харківській, Житомирській,
Запорізькій, Херсонській та Вінницькій областях. В рамках мережі проведено понад 14 000 телемедичний консультацій лікар-лікар. Телемедична мережа Medinet також дозволяє фіксувати, збирати статистику та робити аналітику, пов’язану з консультаціями щодо захворюваності на коронавірус COVID-19.

Олена Романюк, маркетолог групи компаній IT4Medicine, 098-879-37-01, 050-861-61-03

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
15:34 Малювали на торбинках, щоб допомогти нашим військовим photo_camera 14:35 Ремонт дороги по-козятинськи — поливати бітумною сумішшю калюжі води play_circle_filled 13:46 На Вінниччині на коронавірус хворіє понад п’ять з половиною тисяч людей 12:28 У жовтні відбудуться планові перерахунки пенсій. Пояснили, хто і на скільки отримуватиме більше Від читача 11:43 200 днів гуманітарної допомоги: як EPAM підтримує Україну 11:34 «Переїхав кота, то хорони його». За що побилися двоє чоловіків біля ринку «Хлібодар» 10:12 Роздавали потрфелі і аптечки: волонтери благодійного фонду «Карітас Київ» відвідали Козятин 09:45 «Він мені дзвонив ще сьомого числа». Це була остання розмова photo_camera 08:22 Наш одяг-трансформер прийняли волонтери благодійного фонду «Миротворець України» 17:57 Леви можуть знайти нову роботу, а Козероги — наламати дров. Гороскоп на тиждень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up