У Вівсяниках встановили сучасний спортивний майданчик з вуличними тренажерами

У Вівсяниках встановили сучасний спортивний майданчик з вуличними тренажерами

Спортивний майданчик відкрили на День знань. Відомо, що невдовзі тут запустять в експлуатацію ще один спортивний об’єкт, розташований неподалік – футбольне поле, облаштування якого на фінішній прямій

 

Обидва майданчики створили на місці, де колись знаходилися корпуси старої школи (пише Вісник Козятинщини). 

Ідея облаштувати спортивні майданчики належить колишньому сільському голові, а нині старості Вівсяників Тетяні Ціпцюрі.  Коштом бюджету Вівсяницької громади було виготовлено технічну документацію для демонтажних робіт. Два роки тому закупили футбольні ворота, а торік – шість вуличних тренажерів, на які із сільського бюджету спрямували понад 50 тис. грн.

Робота по облаштуванню тренажерного майданчика розпочалась на початку літа. Місцевий СВК виділив техніку й працівників, які розібрали старі будівлі та вивезли будівельне сміття, надав відсів. Самгородоцька сільська рада закупила майже тонну цементу для бетонування майданчика. Силами колективу школи і небайдужих сільчан було проведено роботи по його облаштуванню та встановленню тренажерів.

Відомо, що же за два-три тижні планують закінчити й облаштування спортивного поля, на якому шкільна футбольна команда шліфуватиме свої вміння та прийматиме суперників.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі

keyboard_arrow_up