У Всеукраїнському конкурсі мистецтв козятинчани посіли призові місця

У Всеукраїнському конкурсі мистецтв козятинчани посіли призові місця
  • Днями у Вінниці відбувся VІ Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Музичний олімп», який об’єднав фахівців вокального, інструментального, хореографічного, театрального та циркового мистецтва.
  • Юні обдарування Козятинської дитячої музичної школи теж взяли участь в творчому конкурсі і зайняли 12 призових місць, більше половини з яких – перші

У номінації «Народний вокал» перші місця здобули – Єва Варданян, Марія Мельничук, Ілона Анжуловська. Друге місце - у Ярослава Жиголовського.
У номінації «Естрадний спів» найкраще виступили Евеліна Широкова, Анастасія Скороходова та Анастасія Ільчук, які зайняли перші місця. Друге – у Шкільнюка Владислава, третє – Анни Ломакіної.
Друге місце в номінації «Академічний вокал» у Лізи Роєнко.
Серед піаністів найкраще виступила Марина Костюк (1 місце), а Марія Мацюк стала третьою.У VІ Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Музичний олімп» взяли участь шестеро вихованці Ілони Злоцької — викладача фортепіано та вокалу в Козятинській дитячій музичній школі. Окрім переможців та срібного призера четверте місце у номінації "Піаністи" зайняла Поліна Мельник (пише Вісник Козятинщини).

 Вітаємо переможців та учасників конкурсу!

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up