Учні музичної школи провели концерт

Учні музичної школи провели концерт
  • Сьогодні, 4 грудня для людей, які перебувають у терцентрі на стаціонарі, організували концерт.
  • Приурочили його до міжнародного дня людей з інвалідністю.

Захід назвали «Улюблені пісні», тому що звучало багато композицій, добре всім знайомих. Як учасників запросили вихованців Дитячої музичної школи.

Даніель Хрищенюк вже другий рік опановує гру на саксофоні. Каже, жоден інший інструмент так не подобався йому, як цей.

— До цього інструмента тягнуся, тому захотів грати саме на ньому, — розповідає юний музикант. — Раніше серйозно грати не пробував. Щось собі там тринькав. У мого дідуся був баян, він зламаний. І ще коли ходив до свого брата, у нього була гітара і піаніно. То я собі і на тому, і на тому щось там клацав, грати намагався.

Маша Комар відкривала концерт піснею про зиму

— А чи не важко тобі грати? — запитуємо Даніеля.

— Не дуже важко, — відповідає він. — Все залежить від настрою. Якщо поганий, то я на ньому нічого не можу зіграти. А якщо добре, то радісно взяв і зіграв.

Назар Волошин грає на акордеоні

Діана Маковецька зіграла на скрипці композицію «Yesterday». Вона навчається у музичній школі вже п’ятий рік.

— Мені подобається на ній грати, — розповідає дівчинка. — Мій старший брат Богдан грає на кларнеті і на гітарі. На кларнет ходив у музичну школу, а на гітарі сам навчився.

Діана тренується не лише на заняттях у музичній школі, а й вдома. Каже, такий музичний урок триває близько півгодини. Їй подобається грати як сучасні мелодії, так і класику.

Ангеліна Дубик заспівала пісню «Зелене слоненя»

Також на концерті заспівали пісні Маша Комар, Ангеліна Дубик, Влад Шкільнюк та Евеліна Широкова, Дар’я Довгенко виконала під гітару усім знайому «Смереку», Назар Волошин зіграв на акордеоні, Тимофій Полонський — на баритоні, Назар Соколов — на гітарі, Ольга Обущак — на флейті, а Андрій Нагорний — на трубі.

Читайте також:

Юний «Дзідзьо», народні пісні і сучасні танці. У терцентрі провели концерт

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up