“Укрзалізниця” вирішила перевіряти працівників на детекторі брехні

“Укрзалізниця” вирішила перевіряти працівників на детекторі брехні

Філія «Центр сервісного забезпечення» Укрзалізниці йде в ногу з новітніми розробками. Так слідом за придбання поліграфа філія вже вдруге замовила навчання поліграфолага для роботи з «детектором брехні»

 

Поліграф українського виробництва «Рубікон П-01» залізниця придбала у ФОП Ведмідь В.А. ще наприкінці минулого року, – пише видання “Залізниця без корупції“.

Вартість угоди склала 86 тисяч грн. На сайті українського виробника «Рубікон» ціна вказана 3000 у.о. Перше навчання фахівця-поліграфолога Укрзалізниця провела за 55 тисяч грн.  Згідно укладеного договору надавач послуг – ТОВ «Ді Ес Пі» за ці гроші повинно було провести навчання одному слухачу. Ані кількість годин, ані курс лекцій та лектори в договорі не вказані. Скоріше за все навчання виявилося не надто успішним, адже нещодавно УЗ уклала новий договір навчання поліграфолога з тією ж ТОВ «Ді Ес Пі» на 56 тисяч грн.

Щоправда на цей раз залізниця не оприлюднила тендерну документацію і сам договір. Поки не відомо кого і на яких умовах планує перевіряти на поліграфі Укрзалізниця.

Також варто зважати на те, що згідно статті 28 Конституції застосування поліграфа може здійснюватися тільки за згодою з визначеною особою.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up