Увімкнути економ-режим. Готуємося до кризи

Увімкнути економ-режим. Готуємося до кризи
Певну суму грошей треба тримати в готівці, адже може виникнути проблеми з отриманням коштів у банкоматах чи відділеннях банків.

Гроші. Заклади припинили свою роботу, підприємства скорочують працівників, а курс долара — продовжує зростати. Як поводитися з грішми у такій ситуації та не панікувати, а почати розумно витрачати? 

 

У зв'язку з пандемією коронавірусу, в Україні введені карантинні заходи до 24 квітня. У цей час багато бізнесів намагаються вижити в умовах скасування замовлень, через що змушені скорочувати персонал. Відповідно, люди втрачають робочі місця або отримують на час карантину меншу зарплату. Як не панікувати та підготуватись до кризи? Ми розібралися разом з експертами у фінансовій грамотності. 

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація даст можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up