В Козятині обговорюватимуть спортивні питання малих міст України

В Козятині обговорюватимуть спортивні питання малих міст  України

15 листопада відбудеться презентації проекту «Спорт в малих містах України», який фінансується Європейським Союзом у межах Фонду громадянського суспільства Східного партнерства.

Захід розпочнеться об 11-00 годині в залі засідань Козятинської райдержадміністрації у форматі круглого столу.

Як повідомляє козятинська міська рада, темою обговорення: буде сучасний стан та перспективи розвитку фізичного виховання та спорту в малих містах України і територіальних громадах в умовах децентралізації влади

Запрошені гості для діалогу:
Василь Леськів - президент Всеукраїнської федерації Петанку, директор спортивної школи “LESKIV” учасник стратегічної сесії 02.-04.10 Міністерства молоді, культури та спорту на теми реформ спортивної галузі в Україні.
Тамуз Хадер - голова Правління Всеукраїнської федерації Флорболу, учасник стратегічної сесії 02.-04.10 Міністерства молоді, культури та спорту на теми реформ спортивної галузі в Україні.

Питання для обговорення і пропозицій:
1. Фінансування спорту та фізичної культури в малих містах України;
2. Спортивні клуби та ДЮСШ, подальша доля та можливості;
3. Спортивна інфраструктура в малих містах;
4. Мотивація працівників фізичної культури та спорту до праці.

— До участі в заході запрошені представники районної та міської влади, голови територіальних громад, колективи дитячо-юнацьких спортивних шкіл, вчителі фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів та інструктори з фізичної культури сільських (селищних) територіальних громад, — йдеться в повідомленні

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up