В Україні можна вдвічі зменшити вартість ліків, якщо знищити монополії

В Україні можна вдвічі зменшити вартість ліків, якщо знищити монополії

Прес-центр ПП “Громадянська позиція”

— У Польщі, Німеччині, Нідерландах ліки зараз дешевші, ніж в Україні. Як таке можливо? Насправді їх вартість можна вдвічі зменшити, якщо прибрати монополії,— запевняє лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко під час прес-конференції в Чернігові.

Він додав, що фармацевтика є дуже брудною та корупційною галуззю в усьому світі. Тому владі треба дуже ретельно її відстежувати. Причому, мова не лише про ціни на ліки, а й про їх якість.  

"Пішла тенденція, що треба скасувати перевірки аптек. Це категорично не можна робити, бо вже пішов контрафакт, 40-60% ліків – не ліки, а підробка, або крейда. Уявіть собі, людина платить за ліки, а їй стає гірше. Тобто, людина віддає останні гроші, а то може бути отрута", - підкреслив А. Гриценко.

Він наголосив, що держава повинна забезпечити контроль якості, а ціну може зменшити навіть уряд своїми рішеннями.

"За кордоном, коли прописують рецепт, не пишуть назву ліків. Пишуть лише хімічну формулу. Ви приходите та купуєте те, що доступно за ціною. У нас фармацевтичні фірми живуть завдяки лікарям та за рахунок людей. Цю брудну сферу треба вичистити і зробити ліки доступними", - підсумував політик.

 

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Тепло не буде: синоптики про погоду в кінці тижня Тепло не буде: синоптики про погоду в кінці тижня
По Довженка ріжуть дерева По Довженка ріжуть дерева На Одесу через Козятин з 31 березня: Укрзалізниця запускає новий рейс На Одесу через Козятин з 31 березня: Укрзалізниця запускає новий рейс Обмін досвідом: козятинське залізничне училище підписало нову угоду про міжнародну співпрацю Обмін досвідом: козятинське залізничне училище підписало нову угоду про міжнародну співпрацю У 2019 році на Козятинщині на кір захворіло 100 людей У 2019 році на Козятинщині на кір захворіло 100 людей
Коментарі (3)
 • Володимир Петрович Сушко

  Жодне з цих кандиДОЗІВ ніколи не зменшить ціну на ліки,рівнозначно як і на все інше.
  Дешевше жити не буде.Пиздуни!!!
 • Дмитро Поліщук

  ПРОПАГАНДА і брехня  .. а на  СЛОВА вони всі ЩЕДРІ!
 • RIA-Козятин

  Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up