За інформацією козятинської дільниці Хмільницького відділення АТ «Вінницягаз», у зв’язку з виконанням регламентно-ремонтних робіт на газорозподільних станціях «Махнівка» буде тимчасово припинено газопостачання. Газу не буде з 21:00 год. 9 червня 2020 року
Населені пункти:
— Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних систем та безпечного постачання природного газу споживачам. Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності. Газопостачання буде відновлене по мірі виконання запланованих робіт.
Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників АТ «Вінницягаз» до газових приладів своїх помешкань— йдеться в повідомленні.
Наголошують, що відновлення подачі газу буде проводитись лише за наявності мешканців в своїх будинках і квартирах.
Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram, Instagram та Viber.
№ 12 від 23 березня 2023
Читати номер
Ввалентина Кравчук