Великдень-2018: скільки будуть відпочивати українці

Великдень-2018: скільки будуть відпочивати українці

Великдень у 2018 році православні християни в Україні святкують 8 квітня. Згідно з календарем вихідних, представленому Мінсоцполітики, в квітні українці матимуть два додаткових вихідних - 9 і 30 квітня

 

Вихідні в квітні 2018 на Великдень

Календар свят 2018 передбачає 11 вихідних в квітні включаючи святкові дні та звичайні вихідні. Великдень не має певної фіксованої дати святкування, але обов'язково її відзначають в неділю. У 2018 року Великдень припадає на 8 квітня - неділя, тому українці отримають ще один додатковий вихідний в понеділок - 9 квітня.

Таким чином, українці відпочиватимуть три дні поспіль - 7, 8 і 9 квітня. А вже в кінці місяця українців очікують відразу чотири вихідних дні підряд.

1 травня - День міжнародної солідарності трудящих - доводиться на вівторок. Кабінет Міністрів прийняв рішення перенести робочий понеділок 30 квітня на суботу 5 травня. Таким чином, українці відпочиватимуть 28, 29, 30 квітня та 1 травня.

Передсвяткових робочих днів, скорочених на годину, в квітні 2018 роки не передбачено

Вихідні на Великдень 2018 в Україні

Погода на Великдень

Як кажуть в народі, в цьому році ми будемо святкувати «ранню» Великдень. Синоптики прогнозують, що другий місяць весни 2018 року очікується мінливим, хоча і не дуже холодним. На початку квітня, на думку синоптиків, буде досить тепло. Це тепло почнеться ще в кінці березня і перейде в квітень.

На вулиці температура порадує нас високими показниками - близько 18 градусів тепла. Ночі теж будуть по-весняному теплими - не нижче 8-10 градусів тепла. Погода переважатиме сонячна і приємна. Але не обійдеться і без дощів. У деяких регіонах країни вони можуть бути рясними і частими (більше норми). Це скоріше стосується західних, північних і південних областей України. Після першої декади квітня місяця очікується незначне похолодання. На думку синоптиків, похолодання не затягнеться надовго і кінець місяця знову принесе тепло і сонячну погоду.

Як раніше повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, згідно з календарем вихідних, затвердженого Кабміном, український очікують чотириденні канікули в березні, квітні і червні.

Нагадаємо, погода в Україні погіршилася внаслідок дії двох циклонів з Балкан.

Раніше повідомлялося, що після ряду циклонів і принесених ними снігопадів, з 26 березня в Україні почнеться стабільне потепління.

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Махнівці будують майданчик зі штучним покриттям для ігрових видів спорту У Махнівці будують майданчик зі штучним покриттям для ігрових видів спорту
Козятин в Instagram. Top-6 кращих фото за 19 травня - 25 травня Козятин в Instagram. Top-6 кращих фото за 19 травня - 25 травня Наприкінці ХІХ століття у місті звели перший православний храм. Що зі святинею сьогодні Наприкінці ХІХ століття у місті звели перший православний храм. Що зі святинею сьогодні Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду Сьогодні буде похмуро та очікується дощ Сьогодні буде похмуро та очікується дощ
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up