Відремонтують провулок Довженка та замінять трубу

Відремонтують провулок Довженка та замінять трубу
  • Управління житлово-комунального господарства підписало договір на капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуару провулку Довженка із заміною труби водостоку.
  • Згідно з інформацією із сайту електронних державних закупівель «Prozorro», відремонтувати планують ділянку від вулиці Довженка до будинку на вулиці Довженка, 2-А, де розташоване комунальне підприємство «Чисте місто».

Договір на роботи підписали із ТОВ «Віндор» на 1 288 804 гривень. Окремо також замовили авторський нагляд за проведенням робіт за 6 750 гривень вінницькому підприємству «Український будівельний ресурс», та технічний нагляд за 19 тисяч гривень Вінницькій обласній комунальній установі «Служба технічного нагляду за об’єктами житлово-комунального господарства». Тож в цілому ремонт коштуватиме бюджету міста 1 мільйон 314 тисяч 591 гривню.

Варто зазначити, що Управління житлово-комунального господарства взяло на свій баланс провулок Довженка відносно нещодавно. Рішення про це прийняв виконавчий комітет 16 жовтня. У документі зазначено, що балансова вартість провулку — 1 670 557 гривень, загальна площа — 0,4780 гектарів, довжина — 873,81 метрів.

Читайте також:

У Махнівці відремонтують перехрестя
У Козятині відремонтують тротуар та дорогу. Де саме?
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Raisa Kravchuk

    А декілька лампочок та опор поставити слабо зробити . Освітлення зовсім немає
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up