Вінницький зоопарк запрошує «поспілкуватися» з роботами-динозаврами

Вінницький зоопарк запрошує «поспілкуватися» з роботами-динозаврами

У Вінниці в Подільському зоопарку відкрився Парк динозаврів.

У Вінниці в Подільському зоопарку відкрився Парк динозаврів..

«Ми сьогодні відкрилися, тож ласкаво просимо "поспілкуватися" з древніми ящерами. Роботизованих динозаврів ми розмістили біля новозведеної вхідної групи і ведмежого містечка. Тому вже на початку мандрівки можна буде почути, як вітально ревуть ці пятнадцятиметрові гіганти", - розповів Ткачик.

За його словами, в парку встановили 14 рухомих моделей динозаврів, які мешкали на Землі в часи юрського та крейдового періодів мезозойської ери. Вони мають розміри від півтора до пятнадцяти метрів, відтворюють ревіння древніх ящерів та рухають головою і хвостом. На честь відкриття стегозавр і трицератопс кататимуть дітей територією парку.

з 3 до 12 - за сто гривень, а старшим і дорослим за вхідний квиток доведеться сплатити 150 грн. Зекономити на квитках можна, завітавши спочатку в Подільський зоопарк, - тоді відвідини Парку динозаврів обійдуться на 30% дешевше. Безкоштовно відвідувати динопарк зможуть учасники АТО, діти з інвалідністю та їхні супроводжуючі, а також діти-сироти (за наявності відповідних документів).

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up