Виявилося, що лісосмугу вирізає локомотивне депо (ОНОВЛЕНО)

Виявилося, що лісосмугу вирізає локомотивне депо (ОНОВЛЕНО)

Чому випилюють з гащаками і ділову деревину?

Про лісосмугу яку випилюють на 1009 кілометрі наша газета вже повідомляла. Як стало відомо, випилюють її залізничники служби ТЧ (локомотивного депо). При зустрічі з ними ми дізналися, що це розпорядження керівництва організації по наведенню порядку в лісосмузі.

Треба, щоб було красиво, кажуть вони.

Гріх не погодитись з таким висновком. Краса, де ми живемо. дійсно повинна бути. От тільки ми так захоплюємося наведенням ладу, що не помічаємо, що в деяких лісах можна вже у футбола грати. А порядок в лісосмузі обумовлений тільки випилюванням дерев. Це на фоні вирубки гащаків-кущів.

Журналістське розслідування продовжується.

Читайте по темі:

Дроварі в помаранчевих жилетах вирізали лісосмугу біля тубдиспансеру
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (3)
  • RIA-Козятин

    Там і старі пенькеи є, і нові. І проблема існує. І припущення, про які пишете, вже перевірені, тому і опубліковані. Дивіться на фото
  • Виталий Мельник

    Виявилось, що локомотивне депо вже не перший рік виконує чистку лісосмуги на цій ділянці і розпочали роботи 4 листопада, а дерева біля "Тубдиспансера" були вирізані значно раніше. Можу припустити. що дерева були зрізані для покращення видимості на залізничних переїздах підрозділами дистанції колії. Не потрібно шукати проблему  там де її немає.
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up