Як пройшла 37 сесія районної ради і що вирішили депутати

Як пройшла 37 сесія районної ради і що вирішили депутати
  • У вівторок, 15 вересня в залі засідань Козятинської РДА відбулася 37 сесія Козятинської районної ради. На сесії було присутніх 23 депутати. Вони розглянули 10 питань порядку денного. 

Почали з продажу на аукціоні районного будинку культури який перебував з 2007 року в аварійному стані і не використовувався за призначенням. Як зазначив голова районної ради Віктор Слободянюк РБК був проданий за три мільйони і одну гривню. Левова частка цих коштів буде спрямована на велике будівництво районної лікарні. Тільки оскільки ці гроші «прийшли від культури», то частина коштів буде розподілена на будинки культури громад.

Проголосували депутати щоб стоматологічна поліклініка перейшла до господарського управління районної ради. А на будинок, який знаходиться на території районної лікарні, виготовити проектну документацію і дану будівлю віддати в користування молодим спеціалістам.

Розглянули депутати проект рішення щодо депутатських фондів. 

—У нас є група депутатів які не ходять на засідання, не приймають участі в зверненні громадян, не беруть участі в роботі сесії, але за нашим рішення за кожним депутатом закріплена певна сума щодо надання допомоги виборцям. В нас взагалі є депутати, які перебувають за кордоном, а ці суми коштів зависли. Тому приймається рішення, що з 1 жовтня ми можемо розділити ці гроші, які підуть на хворих дороговартісного лікування. Є 20 заявок від онкохворих, – сказав голова районної ради.

Звернулися депутати в усі можливі інстанції щодо правил та безпеки руху в центрі села Махнівка. На сесії була присутня ініціативна група з Махнівки тож до звернень депутатів були враховані пропозиції ініціативної групи, а жертву трагедії депутати і гості сесії пом’янули хвилиною мовчання.

Останнім питанням порядку денного була якість води з водогону.  

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (3)
  • Степан

    Дивлюсь на світлину у залі засідань і таке враження, що у депутатів такий приречений вигляд, як перед ешафотом. З такими обличчями не можна показуватись на очі людям, це викликає апатію.
  • Влад

    Плохая вода с водогону очень плохая
  • люсик недзельский

    Блазні під приводом мафіка
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up