Яка профілактика ГРВІ та кору?

Яка профілактика ГРВІ та кору?

Ситуація, що склалася із інфекційними захворюваннями на початок 2019 року

Епідемія інфекційних захворювань, а саме ГРВІ, грипу та кору продовжує псувати життя жителів району та міста. Усе частіше люди звертаються до лікарів, хоча раніше просто займалися самолікуванням.

Які насправді ці хвороби страшні та як з ними боротися

Плутаючи їх зі звичайною застудою, люди використовують ліки, які зовсім не допомагають, а навіть навпаки.

Завідувачка інфекційного відділення Козятинської ЦРЛ  Тетяна Хомніцька розповіла газеті “RІА-Козятин” про ситуацію на Козятинщині. За її словами, на даний момент у стаціонарі знаходиться 14 хворих на кір та грип, з яких - 1 дитина. Усього за січень було 24 хворих на кір, більшість з яких були не щеплені, в чому і заключалася проблема. Але, є і ті, котрі хворіють, будучи вакцинованими, проте такі люди переносять хворобу набагато легше і не в такій важкій формі.

— Якщо порівнювати із січнем минулого року, то кількість хворих на кір збільшилася на 20 осіб, і прогнозується, що таких буде ще більше, — каже пані Тетяна. — Більшість хворих приїжджають із Вінниці.

Щодо грипу, то за місяць була пролікована 21 людина, із ГРВІ — 10 людей. У переважної кількості ступінь важкості не перетинає планку середньої. Перевірка тестів підтверджує, що це — саме грип А. Якщо ви вже захворіли, то лікар радить не займатися самолікуванням, а одразу звертатися до сімейного лікаря, який вирішить, що саме потрібно робити. Але якщо це кір, то неодмінно потрібне стаціонарне лікування. За словами пані Тетяни, найкращою та найнадійнішою профілактикою усіх цих захворювань є вчасно зроблені щеплення. Окрім цього, лікар радить з обережністю ставитися до місць, де епідемії захворювань найбільш поширені. Тобто найкраще носити медичну маску.

Аліна Бойчук, студентка-практикантка БГПК ім. М. Грушевського

 

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Козятині будують автомийку без документів У Козятині будують автомийку без документів
Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію? Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up