Спецтема: карантин

Яму на Підгорбунського і калюжу на Тельмана засипали

Яму на Підгорбунського і калюжу на Тельмана засипали

Вулиця Підгорбунського не один рік була лідером з найгіршим покриттям дороги. Чого тільки не було на цій вулиці останнім часом. Збори громади, виклик поліції, заміри комісією дорожніх вибоїн і нецензурні вислови іногородніх водіїв.

У народі про таку дорогу кажуть «яма на ямі». Вулицю Підгорбунського не один рік включали до поточного чи навіть капітального ремонту. Єдине, що було зроблено, так це на ділянку дороги Героїв Майдану - Винниченка заїхала дорожня техніка, яка розпочала підготовку до ямкового ремонту.

Тим і завершився ремонт на Підгорбунського майже два роки тому. 

Вирішили: навіщо витрачати гроші на ямковий ремонт, коли в 2019 можна зробити капітальний ремонт дороги та ще й з першою в місті велодоріжкою? Тільки не так сталося, як гадалося. До переліку доріг, які мали ремонтувати в 2019 році, додалися вулиці, які не були відремонтовані в 2018. Довелося дорожнього фінансового пирога ділити на всі вулиці. Тож ремонт на Підгорбунського знов відклали до кращих часів. 

Коли на вулиці Підгорбунського на початку весни у водія буса на ямі зламалося колесо, ми мали розмову з начальником ЖКГ Євгеном Малащуком. Запитали його, коли ж на Підгорбунського відремонтують дорогу? 

– Вулиця Підгорбунського в такому стані, що там потрібно робити капітальний ремонт. Але нам не відомо, скільки бюджетних коштів буде виділено на боротьбу з коронавірусом. Тому вулицю Підгорбунського ми включили в поточний ремонт дороги, – сказав тоді очільник ЖКГ. – Включати її в капітальний ремонт і ще на рік ремонт переносити, вже не можна. Краще зробити те, що на даний час нам по силі.

І от минулого тижня найбільш глибокі ями на вулиці Підгорбунського засипали. Тепер немісцеві водії про Козятин менше будуть згадувати «не злим тихим словом»

Засипали ще й впадину на перехресті Героїв Майдану та вулиці Тельмана. Тепер на місці калюжі, яка утворювалася в дощову погоду, видніється  заасфальтована ділянка дороги.

Нагадаємо:

На яких вулицях робитимуть капремонт?
 

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі (3)
  • Микола

    якого тельмана, у вас там ще совєцький союз в редакції?
  • Натаха Мазуркевич

    Нехай сфотографують та покажуть наступну вулицю, Шмідта.
  • Дмитрий

    Казятин - сплошная яма
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up