З 30 квітня козятинські ринки відновлять роботу. Які будуть умови?

З 30 квітня козятинські ринки відновлять роботу. Які будуть умови?
Фото з архіву газети
 • Головний санітарний лікар Віктор Ляшко підписав умови, які висунуло Міністерство охорони здоров'я для запуску роботи ринків в умовах карантину.
 • Постанова «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 вмісцях торгівлі харчовими продуктами наагропродовольчих ринках» набирає чинностісьогодні, 29 квітня.
 • Працюватимуть ринки з 08.00 до 13.00 год.

Нагадаємо, ми писали що до кінця тижня можуть дозволити відкриття продуктових ринків

Працівники Управління Держспоживслужби проведуть обстеження агропродовольчих ринків міста на предмет дотримання вимог щодо профілактичних заходів протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 та усунення виявлених раніше порушень. Будуть складені відповідні акти та надані пропозиції комісії щодо відновлення роботи ринків міста.

Як йдеться на сайті міської ради, при відсутності недоліків буде дозволено роздрібну торгівлю промисловими товарами та продуктами з лотків та на ринках на території міста з 30 квітня. Якщо будуть зауваження – дозвіл буде надано після їх усунення.

Також у випадку виявлення двох порушень санітарних вимог при проведенні моніторингу Управлінням Держспоживслужби в Козятинському районі комісією буде прийнято рішення про припинення роботи ринків до приведення у відповідність до вимог законодавства та проведення 7-ми денної дезінфекції.

Робота ринків буде можлива при дотримання певних умов:

— буде здійснюватися щоденний контроль Державною службою України зпитань безпечності харчових продуктів тазахисту споживачів.

— щодня буде надаватися дозвіл нароботу наступного дня.

— якщо ринок порушить правила— наступного разу він зможе відкритись таздійснювати свою діяльність тільки через тиждень.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (3)
 • Дмитрий

  Довбойоби
 • Петр Мельничук

  Оце буде поле для корупції.
 • Петр Мельничук

  Оце буде поле для корупції.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up