За рік зарплати збільшилися на майже чверть. Хто на Вінниччині найбільше заробляє?

За рік зарплати збільшилися на майже чверть. Хто на Вінниччині найбільше заробляє?

На Вінниччині у першому кварталі середньомісячна заробітна плата зросла майже на чверть у повірянні з аналогічним періодом минулого року. 

Про це повідомила заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА - начальник управління соціальної підтримки та державних гарантій Наталя Квят.

За її словами, приріст середньомісячної зарплати за січень-березень 2019 року до відповідного періоду 2018 року на Вінниччині складає 23%, тоді як по Україні – 21%. Сама ж середня заробітна плата у Вінницькій області у першому кварталі становила 8412 гривень. За цим показником область посіла 11 місце в Україні, а з  темпами приросту зарплати – 4 місце.

Найбільше у перші три місяці року на Вінниччині заробляли фінансисти та страховики – у середньому по 12 023 грн, що на 43% перевищує середній рівень зарплати в економіці. У галузі інформації та телекомунікацій середня зарплата становила 10 543,2 грн,  у промисловості – 10 149 грн, в сільському господарстві – 9 133 грн.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (2)
  • Вова Полічков

    Українці вимушені рабувати на поляків та інших піднімають їх економіку та добробут  З ким мають будувати Україну можновладці? З пенсіонерами дітьми та хворими ?Вони що з глузду зїхали ? Ідуть на вибори і знову обіцяютьШмаркаті! Все ідіть втікайте геть бо земля під вами буде горіти!Українці не ті що були раніше !
  • МИРОН

    а СКІЛЬКИ ОТРИМУЮТЬ СУДДІ ???
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up