«Задурюють людей, щоб зібрати підписи»

«Задурюють людей, щоб зібрати підписи»
– Цього разу нам вдалося дати відсіч гастролерам. Може вже не сунуться, – кажуть пайовики.

У редакцію звернулася група людей з Сестринівки та Махаринець. Вони повідомили, що недавно полями їхніх сіл курсувала зелена іномарка, а потім на цій автівці до пайовиків навідувалися невідомі люди та казали, що треба підписати якісь документи. Тоді, мовляв,  не пропаде пай. Що це за люди і які папери пропонують підписати?

– Ми хочемо через газету застерегти сельчан. Щоб вони були обачними і не попали на гачок приїжджих гастролерів, як це зробила по своїй простоті і довірливості така ж як і ми пайовичка Раїса Швець, – кажуть гості редакції. І розповіли таку історію. 

Свої паї селяни протягом багатьох років здавали кільком фермерам, які були в одній фірмі: Сергію Бенедичуку, Михайлу Лисяному, Віталію Іванову та Івану Патратію. Півтора роки тому фірма розпалася.

– Минулого року колишні компаньйони Сергія Бенедичука з нами не розрахувалися. Ми в січні цього року подали судовий позов, що хочемо перейти до Сергія. Думали, що суд розгляне справу в найшвидші терміни, – розповідають селяни. – Попросили Бенедичука, щоб він засіяв наші паї. Тому що залишитися ще й цього року без прибутку накладно навіть у селі, адже всі ми тримаємо господарство. 

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up