Залізничний переїзд – це зона підвищеної небезпеки!

У світі в дорожньо-транспортних пригодах щорічно гине понад  1,3 млн. осіб та біля 50 млн. осіб отримують травми.

 

Залізничний переїзд – це зона підвищеної небезпеки!

Щороку на автошляхах України гине понад 4 000 осіб та більш ніж 30 000 отримують травми. ДТП є першою за поширеністю причиною смерті молоді у віці від 15 до 24 років та другою серед дітей у віці від 5 до 14 років.

 

За дорученням Міністерства інфраструктури України та керівництва ПАТ «Укрзалізниця» у зв’язку з проведенням з 8 по 14 травня 2017 року Тижня безпеки дорожнього руху в рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011 – 2020 років, проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй, під час якого увагу буде привернуто до проблем травматизму та смертності на дорогах, виконання профілактичних заходів, спрямованих на забезпечення безпеки руху на автомобільних шляхах України, в тому числі заходів щодо забезпечення безпеки руху при перетині залізничних переїздів та зниження рівня аварійності в межах їх дії.

 

За 2016 рік на регіональній філії «Південно – Західна залізниця» допущено 19 випадків ДТП на залізничних переїздах, в результаті яких 4 особи загинуло та 12  травмовано. Станом на 05.05.2017 допущено 9 випадків ДТП на залізничних переїздах, в яких 4 особи загинуло та 3 травмовані. Всі випадки допущені через порушення Правил дорожнього руху України водіями транспортних засобів при проїзді залізничних переїздів, зокрема ігнорування ними показань заборонної світлофорної і звукової сигналізації.

 

Проводяться заходи щодо пропаганди безпеки дорожнього руху при перетині переїздів шляхом розповсюдження на залізничних переїздах Пам’яток водієві транспортного засобу щодо проїзду через залізничний переїзд. На регульованих залізничних переїздах встановлені інформаційні щити (борди) з висвітленням наслідків ДТП.

 

Водій, пам’ятай!  В момент увімкнення переїзної сигналізації поїзд вже знаходиться на відстані менше 1000 метрів та з’явиться в межах переїзду через 30-40 сек. Зважаючи на значну вагу поїзда та швидкість його руху, гальмівний шлях поїзда складає близько 1000 м. Тому машиніст не зможе миттєво зупинити поїзд, помітивши автомобіль на переїзді, навіть застосувавши екстрене гальмування!

 

Залізничний переїзд – це зона підвищеної небезпеки! Від твоїх дій залежить життя і здоров’я – твоє та оточуючих! Порушення правил проїзду залізничних переїздів тягне за собою кримінальну відповідальність, може спричинити  значні матеріальні збитки та призвести до непередбачуваних тяжких наслідків із втратою людського життя!  

Старушок  О.В., начальник виробничого підрозділу Козятинська дистанція колії                                        


 

Коментарі (0)

Ви не авторизовані

Пане мер Пузир та депутати міськради негайно виправіть свої помилки по відношенню до загиблих у "АТО" воїнів

Козятин. Храм Покрови Пресвятої Богородиці. Архієпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл

Докази дослідження: Російська мова походить від Української

Як Медведівка на Козятинщині відмічала день села.Свято митецьких талантів.

Креативи в Козятинщині. Про духовне душевне спортивне життя.Все одним махом.

Притягнення до кримінальної відповідальності Президента

Стверджую Мафікова криша поїхала.Йому вліпили протокол за корупцію .А сьогодні в кабінеті 16.08.2017 р. вручили підозру.Боже як він верещав .Як навіжений .

З ким і чим воювати.Ірина Фаріон Тих, хто не володіє українською мовою, обов’язково посадять. Таких людей треба саджати у в’язницю хоча б на півроку, як це роблять французи за застосування англіцизмів!

«поки до влади не прийдуть радикальні націоналісти, нічого не зміниться»

До нас їде Голліву́д!

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook