Зимова субсидія-2020. Кому перепризначать автоматично?

Зимова субсидія-2020. Кому перепризначать автоматично?
Ігор Машталер каже, що розмір субсидії залежить від ціни на блакитне паливо. У жовтні вона становитиме 6,69 гривень за куб
  • Вже за місяць почнеться опалювальний сезон, а це означає, що скоро треба буде оформляти субсидію.
  • Чи доведеться подавати документи повторно, якщо ви вже отримували допомогу минулого року?
  • Що потрібно, щоб оформити субсидію вперше?
  • І чи треба записуватися перед тим, щоб подати документи.
  • Усе це ми розпитали у начальника відділу соціальних допомог Ігоря Машталера.

Ми склали перелік запитань стосовно призначення субсидії на зимовий період. Поцікавилися, чи є якісь зміни і як подати документи, адже поки загальнонаціональний карантин не закінчився. Відповів на наші запитання Ігор Машталер, начальник відділу соціальних допомог. Водночас він наголошує на тому, що до початку опалювального сезону ще цілий місяць, тому можуть бути певні зміни.

— Кому призначать субсидію автоматично на зимовий період?

— Автоматично буде призначено всім, хто до цього отримував субсидію. Виключення становлять лише ті, у кого відбулися зміни у складі сім’ї чи збільшилася житлова площа. Такі люди подаються на житлову комісію. Їм треба прийти і подати по-новому заяву-декларацію.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up