Зустріч з лідером “Громадянської позиції”

Зустріч з лідером “Громадянської позиції”

На початку місяця в Хмельницькому політична партія “Громадянська позиція” проводила зустріч партійних осередків Вінницької та Хмельницької областей. Серед запрошених були й партійці міста Козятина

Професор кафедри політології та державного управління, доктор політичних наук Валентин Ярославович Малиновський прочитав нам цікаві лекції з політології.

Він відзначив, що “Громадянська позиція” є партія ліберальної ідеології.

Відео дня

Виник ліобералізм, як ідеологія нового класу.

Основними тезисами ліберальної ідеології є право і свобода людини над інтересами суспільства та держави. Неолібералізм — напрям політичної та економічної філософії, що виник 1930 року. Він допускає державне регулювання економіки, але залишає його функції лише для встановлення конкуренції та законів вільного ринку. Вільноринкова політика економічного лібералізму і монетаризму (тетчеризм, рейганоміка) стали панівною економічною моделлю в кінці ХХ століття. Наприклад, Німеччина програла війну, а ми, переможці, 26 років займаємося пігулками. Державний борг України вже становить 45 тисяч на кожного українця. І він зростає далі.

Де перемагають ліберали?

У Великій Британії, Канаді, Німеччині. Адже ліберальна ідеологія ставить на перше місце людину. У своїй діяльності партії ліберальної ідеології опираються на активне громадянське суспільство і його основу — середній клас. Це ключові принципи успішності України. Середній клас — це люди, які мають вищу освіту, а не ті, що мають в кишені диплом.

Суспільство вже не один раз чуло про новий курс України. Наприклад, існують програми “100 тижнів до гідного життя”, “Покращення життя вже сьогодні”, “Жити по-новому”. Як правило, такі заяви роблять вправні оратори. Із  теперішніх — майстер такого жанру Олег Ляшко, тому що разом з Юлію Тимошенко “моніторять” на голому популізмі.

Переконаний в тому, що потрібно в Україні змінювати виборчий закон, лідер політичної партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко. Він відзначив, що недавні вибори до селищних рад показали, що провладні кандидати набрали 95 відсотків голосів виборців. Такого не було навіть в Туркмен Баши.

Щоб добитися змін в Україні, потрібно об’єднати зусилля  партій, таких, як ”Сила людей”,  “Європейська партія”, ”Дем-Альянс”, “Рух нових сил”, “Самопоміч” та “Народний контроль” як парламентських партій.

— Не буде об’єднання, не буде змін в Україні, — зазначив політик. — Тоді “Громадянській позиції” доведеться звертатися до бізнесу, щоб профінансували вибори. Мова не іде про олігархів, які впливають на тарифну політику в державі. Ахметов, Льовочкін, Фірташ, Коломойський і їм подібні для нас не прийнятні.

Гриценко зауважив, що не потрібно забувати, що в 2015 році уряд Яценюка домігся реструктуризації державного боргу. Його не списали, він нікуди не зник. На Україну чекають шалені виплати по боргових зобов’язаннях. А ряд проведених в державі псевдореформ призвели до того, що з України масово від’їжджає молодь. Ще пару років і залишаться пенсіонери, і ті, які бігають з Рабіновичем. Людина, яка відсиділа за крадіжку у великих розмірах, тепер розповідає, як грабують Україну.

Екс-міністр оборони дав відповіді на запитання присутніх. Деякі з них.

— Чому в об’єднавчому процесі немає прізвища Наливайченка?

— За це прізвище забудьте. Я дав покази правоохоронцям на нього, як на особу, яка здавала Крим.

— За що вас звільнили з поста міністра оборони?

— Прийшов син Ющенка, каже, залишена військова частина, прошу підписати. Кажу йому, що вона не залишена, а виставлена на аукціон. Принось чек на мільярд і я підписую. При мені армія фінансувалася в повному обсязі. Раніше  відмовив президенту Ющенку дати полк спеціального призначення для його охорони… Це можливі причини.

— Чому “Громадянська позиція” припинила акцію протесту, яка відбулася 17 жовтня?

— У акції ми підтримуємо всі три вимоги. Але я не розумію, для чого тримати людей біля непрацюючого парламенту? Якщо декларуємо, що на першому місці людина, то повинні й відповідати своїм принципам.

— Ви на даний час третій у рейтингу за опитуванням, а в другому турі президентських виборів перемагаєте кожного, що потрібно робити, щоб ви були хоча б другим?

— А що потрібно, щоб виграти вибори? Довіра людей. Політична партія — це товар, який купується не за гроші, а довірою виборців.

— Як відсвяткували свій ювілей?

— На свій день народження ми завжди з дружиною кудись їдемо. Цього разу були в Італії. Не люблю гучних поздоровлень...

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
14:09 Козятинські «Сірі вовки» представили наш район на змаганнях з волейболу та вибороли «бронзу» photo_camera 13:00 Самгородоцька «Блискавка» завітала до козятинських рятувальників photo_camera 12:14 Рушники, вишиті у скандинавській техніці, писанки та старі листівки — що цікавого на виставці в Музеї photo_camera 11:40 У вечірні години можливі відключення електроенергії по всій Україні Від читача 17:25 ЯКЩО ТИ НЕ МОЖЕШ ДОНАТИТИ СВОЇМИ СИЛАМИ АБО ФІНАНСАМИ, ТО МИ МОЖЕШ ДОНАТИТИ СВІЙ ЧАС! 10:05 У Козятинському ЦНАПі можна подати заяву на допомогу у зв'язку з інвалідністю внаслідок війни 09:18 Сьогодні, 8 травня в Україні День пам'яті та примирення 08:30 Під час ракетної атаки у Вінницькій області є влучання. Постраждав об'єкт критичної інфраструктури 08:07 «Футбол у нас є. Щодо фінансування, то надіємося, що воно буде» 18:02 У Козятині видають набори гігієни та дитячі підгузки. Розповіли, хто може отримати 16:00 Виплата 500 гривень ювілярам-довгожителям: як отримати? 15:27 На центральній вулиці Козятині висадили 200 кущів троянд photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up