Бюджет-2021 і скорочення працівників міськради: як проходила третя сесія

Бюджет-2021 і скорочення працівників міськради: як проходила третя сесія
  • У четвер, 24 грудня відбулося пленарне засідання третьої сесії нашої міської ради.
  • Прийняли бюджет громади на наступний рік, низку програм та рішення, що стосуються усіх громадян.
  • Коротко розповідаємо найголовніше

Першим питанням порядку денного був регламент, за яким міська рада працюватиме наступні п’ять років. Одна зі статей документу стосується усієї громади. Адже відтепер якщо ви захочете відвідати відкрите засідання міської ради, вам доведеться реєструватися. Така процедура прописана у новому регламенті, який прийняли депутати.

Реєстрація буде письмовою. Для цього необхідно буде подати заяву не пізніше, ніж за добу до проведення засідання. Заяву можна буде подати, безпосередньо прийшовши до міської ради, або онлайн, через сайт. Щоправда, ця опція доступна лише тим, хто має електронний цифровий підпис.

Пускатимуть до зали засідань лише за наявності підтвердження, яке надсилається на електронну пошту чи телефон.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up