Чотири округи на всю громаду: вирішили, скільки буде старост у Козятинській ОТГ

Чотири округи на всю громаду: вирішили, скільки буде старост у Козятинській ОТГ
  • Депутати міської ради нарешті визначилися із межами старостинських округів.
  • Відповідно до рішення сесії їх буде чотири.
  • Як між ними розподілили села і кого призначили старостами

Міська рада восьмого скликання працює вже місяць, проте до питання старостинських округів перейшли лише зараз. На другому пленарному засіданні третьої сесії, яке відбулося у вівторок, 29 грудня, обранці нарешті проголосували за це важливе для сіл громади рішення.

Спершу депутати довго не могли дійти згоди з приводу кількості старостинських округів. Адже за проектом рішення їх мало бути всього чотири. Нагадаємо, що до Козятинської громади увійдуть сім сільських рад і, відповідно, 14 сіл. Це не враховуючи селище міського типу Залізничне. Тож частина обранців сказала, що чотири округи на всю громаду — це замало.

Під час обговорення запропонували збільшити кількість старостинських округів з чотирьох до семи. Тобто, створити округ на базі кожної колишньої сільської ради, хоча б на час перехідного періоду. Проте ця пропозиція не набрала підтримки серед депутатського корпусу. Тож рішення прийняли без змін — старостинських округів у Козятинській громаді буде чотири. І між ними розподілені не всі села, які до нас приєднаються.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up