Хто в мажоритарному окрузі не має жодного шансу на перемогу

Хто в мажоритарному окрузі не має жодного шансу на перемогу

За чинної виборчої системи на мажоритарному окрузі справжній державний діяч, освічена та моральна людина не має жодного шансу на перемогу. Про це заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK

— Я свідомо зізнаюся, що у мене немає шансу бути обраному в мажоритарному окрузі ні там, де я народився – на Черкащині, ні там, де я зараз живу з родиною, — пояснює Гриценко. — Адже прийде на цей округ якийсь «регіонал», який заасфальтує дороги, побудує майданчики для дітей та пройде по кожній квартирі з грішми, і зможе стати депутатом-мажоритарником. Відтак виборча система повинна включити соціальні ліфти для тих, хто не має грошей, але має мізки, державницьку позицію і мораль.

Коли такі люди пройдуть до Верховної Ради замість тієї бидлоти, яка складає 70% чинного парламенту, то тоді можна сподіватися, що вони сформують зовсім інший уряд. Тому виборча система без «мажоритарки» вже буде першим суттєвим кроком до якіснішого відбору політиків. Але також потрібно зняти і недоторканність, щоб у бізнесу не було мотиву йти до парламенту, щоб ховатися за мандатом народного депутата.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up