Козятинчанки у політиці. Хто з наших жінок балотувався на мера?

Козятинчанки у політиці. Хто з наших жінок балотувався на мера?
  • Щороку все більше жінок йде у політику.
  • Представниці прекрасної статі теж висувають свої кандидатури на виборах і стають депутатами, очільниками міських чи сільських рад.
  • Ми поцікавилися, хто з козятинчанок боровся за крісло мера у минулі роки.

У 2006 році мером Житомира стала Віра Шелудченко, обігнавши свого суперника на 2 тисячі голосів. А Ірина Верещук, яку цьогоріч “Слуга народу” визначили як кандидата у мери Києва, з 2010 до 2015 року очолювала Рава-Руську міську раду, що на Львівщині. І хоча керманичем нашого міста ще жодного разу не була жінка, представниці прекрасної статі беруть участь у виборчих перегонах разом із чоловіками.

На виборах міського голови у 2010-му у бюлетені було 11 кандидатів. І серед них лише одна жінка - залізничниця Людмила Грабова. На той момент працювала у локомотивному депо маляром. Йшла на вибори від партії Українських соціал-демократів.

Грабова очолювала жіночий комітет Київської територіальної профспілкової організації Південно-Західної залізниці, а також була заступником голови молодіжної ради при конфедерації Вільних профспілок з гендерних питань та захисту від СНІДу. Проте активна громадська позиція не допомогла їй виграти вибори у 2010, адже тоді переміг Олександр Гвелесіані.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up