Наші в президії і зміна списку депутатів: про першу сесію райради

Наші в президії і зміна списку депутатів: про першу сесію райради
Посвідчення депутата вручили козятинчанину Сергію Міклусі. Світлина з сайту Хмільницької районної ради
  • Відбулося перше засідання Хмільницької райради нового скликання.
  • На засіданні були присутні і козятинчани, адже тепер ми входимо до Хмільницького району.

Список обранців від нашого округу зазнав змін. До депутатського корпусу приєднався Ашот Карапетян, підприємець з Кордишівки. Він представлятиме політсилу «Опозиційна платформа — за життя». Також до списку обранців додалася тимчасово безробітна козятинчанка Лілія Крилова («Українська стратегія Гройсмана»). Мандат у новій раді отримали також козятинчани Надія Станіславчук, заступник головного лікаря Козятинської ЦРЛ з материнства і дитинства і Валерій Шуляк, завідуючий відділення анестезіології Козятинської ЦРЛ. Обидва представлятимуть партію «За майбутнє». До списку депутатів додався і директор Козятинського училища Андрій Стецюк («Європейська солідарність»). Натомість Микола Шутов, Павло Пойда та Олександр Кравчук, депутати, які пройшли одразу, від своїх мандатів відмовилися. Тож представників від Козятинської громади у Хмільницькій районній раді стало на одного більше.

Нагадаємо, також до ради пройшли:

  • від Козятинської громади — заступник директора школи № 1 Ніла Марченко («Європейська солідарність»), фінансовий директор управляючої компанії «Грант» Сергій Міклуха («Українська стратегія Гройсмана»), завідувач сектору надання безоплатної вторинної правової допомоги РДА Аліна Тимощук («Українська стратегія Гройсмана»), підприємець Ігор П’явка («Слуга народу»), начальник податкового відділення Геннадій Садовий («Опозиційна платформа — за життя»),
  • від Глуховецької громади — директор Глуховецького дитячого садочка Наталія Безнощук («Українська стратегія Гройсмана»),
  • від Самгородоцької громади — директор Самгородоцької спецшколи-інтернат Павло Паламарчук («Українська стратегія Гройсмана»).

Ці депутати отримали мандат одразу після підсумків виборів.

Під час сесії обранцям традиційно вручили посвідчення. Вони прийняли присягу. Створили тимчасову президію, куди увійшла козятинчанка Ніла Марченко. Також депутати обрали голову ради. Після цього оголосили перерву в засіданні. Сесія продовжиться через тиждень — у п’ятницю, 4 грудня.

 

Читайте також:

Головою Хмільницької районної ради став колишній очільник Козятинської РДА

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up