Наступним Президентом України може стати Анатолій Гриценко – соціологи

Якби вибори відбулися в середині квітня, наступним Президентом України ймовірно став би лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Наступним Президентом України може стати Анатолій Гриценко – соціологи

Про це свідчать результати соціологічних досліджень, проведених Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС). У всіх віком від 18 років питали, якби вибори Президента України відбувалися в середині квітня, за кого б вони проголосували. Тут перше місце і 8% отримала Юлія Тимошенко, друге місце та 6,3% – Анатолій Гриценко.

Варто відвідати

Концерт гурту "The Strangers"

Якщо розрахувати відсотки по відношенню до тих, хто визначився (саме ці показники найближчі до можливих результатів виборів, якби вони проводилися в середині квітня), то отримаємо: 16,1% проголосували б за Тимошенко, 12,7% – за Гриценка.

Окрім цього, у рамках опитування моделювали другий тур виборів. У ньому Анатолій Гриценко перемагає Петра Порошенка (27,5% - у Гриценка, 11,3% - у Порошенка), Юлію Тимошенко (22% - у Гриценка, 18,5% - у Тимошенко), Святослава Вакарчука (22,5% - у Гриценка, 20,8% - у Вакарчука), Володимира Зеленського (24,2% - у Гриценка, 20,6% - у Зеленського).

Також, якби вибори до Верховної Ради України відбувалися в середині квітня, то з усіх громадян України віком від 18 років 6,8% проголосували б за партію «Громадянська позиція». Це – друге місце у рейтингу. Якщо розрахувати відсотки по відношенню до тих, хто визначився, то отримаємо також друге місце: 11,5% за «Громадянську позицію».

Опитування проводилося з 5 по 19 квітня. Методом особистого інтерв'ю опитано 2004 респонденти, які мешкають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим). У Луганській і Донецькій областях опитували тільки на підконтрольній українській владі території. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%

Коментарі (2)
  • Юрий Онищенко

    Ой, не смішіть мой старі сандалі!
  • Александр Войтюк

    Наступні граблі для крепкіх лобів!

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 22 травня 2018 року. По чому нині можна купити...

Вони приєднались до акції

Увечері 27 квітня біля подвір’я школи №5 почали збиратися учні 8-А класу на чолі з класним керівником Ольгою Кульчицькою.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up