Козятинські «Леви» привезли з Ужгорода кубок за 3-є місце і поїхали на турнір у Ковель

• Нещодавно в Ужгороді завершився V всеукраїнський турнір з футболу під назвою «За майбутнє покоління».
  • В змаганнях взяли участь 28 команд з Київської, Львівської, Вінницької, Закарпатської областей. Серед них були футболісти Козятинських «Левів»

Проходили змагання у спорткомплексі «Юність». За три дні, що тривав турнір команди провели від 8 до 10 ігор. Віддаючись грі на футбольному полі восьмирічні футболісти з невеликих міст по доброму заздрили ужгородцям, що вони мають такі умови для росту майстерності. Адже спортивний комплекс «Юність» — один із найбільших та найвідоміших те тільки в Ужгороді. Тут дітки займаються в різних гуртках, а також в комплексі проводять масштабні спортивні змагання. На базі закладу діють такі гуртки та секції для дітей, як баскетбол, волейбол (у тому числі й пляжний), футбол, гандбол, настільний теніс, художня гімнастика, шашки і шахи.

У комплексі є кілька великих критих полів, оснащених глядацькими трибунами. У закладі працюють роздягальні та душові кімнати для маленьких спортсменів.

«Леви» в своїй першій грі розгромили 4: 0 команду «Синай» 2013 з міста Мукачево. Зайнявши перше місце в групі левенята пробилися до фіналу чотирьох.

У півфіналі великого фіналу «Леви» поступилися переможцю турніру футболістам Ужгородського ФК «FSG». В другому півфінали ФК FSG білі були сильнішими за «Сузір’я» Свалява. Тож золото та срібло розіграли господарі турніру. В матчі за третє місце вихованці тренера Руслана Гуменюка переграли команду Сваляви і стали бронзовими призерами та володарями Кубку за третє місце

За три дні запеклої боротьби на футбольному полі в козятинських футболістів море шалених емоцій

— Усе вже позаду, — кажуть вони.

—  У вас діти все ще попереду. Попереду у вас нові перемоги, — сказав їхній наставник Руслан Гуменюк

За результатами турніру:

• І-е місце FС «FSG» Ужгород
  • ІІ-е місце FС «FSG-білі» Ужгород
  • ІІІ-е місце ДЮФК«ЛЕВИ» Козятин
  • ІV-е місце «Сузір’я» Свалява

Організатори змагань назвали кращих гравців турніру.

Кращі в номінаціях:

Кращий воротар переміг — Владислав Хохрун FС «FSG» Ужгород

• Кращий захисником названо — Дениса Богдана FС «FSG-білі» Ужгород
  • Кращий півзахисник — Андрій Беняк FС «FSG» Ужгород
  • Кращий нападник — Ростислав Танинець «Сузір‘я» Свалява
  • Кращий бомбардир — Олександр Ловска FС «FSG-білі» Ужгород
  • Кращий гравець — Дмитро Ставнійчук ДЮФК«ЛЕВИ» Козятин.

На зимовому фестивалі футболу Kovel Kup Time в змаганнях взяли участь 16 команд. Восьмирічні «Левенята» Руслана Гуменюка на ранок понеділка 17 січня розібравшись з командами «АНТ Луцьк» з рахунком 6:0 ДЮСШ Люблинець, що під Ковелем 5:0 та ФК “Олімп” місто Рівне 2:0 вийшли до головного фіналу з першого місця.

В півфіналі знов суперником «Левів» став «Олімп» з Рівного. Мабуть, левенята пам’ятаючи рахунок 2:0 настроїлись на легку перемогу та поступилися супернику з рахунком 2:3. Розстроєні невдачею в півфінальної зустрічі «Леви» програли поєдинок за третє місце з рахунком 0:2. Отже в підсумку почесне 4-е місце. Ось імена маленьких футболістів які прославили наше місто на самих престижних дитячих змагання в Україні. Знайомтесь Ілля Баглай, Іван Наровецький, Кіріл Баланцев, Матвій Солоп, Максим Мартинюк, Дмитро Ставнійчук.