Левики радують перемогами

Левики радують перемогами

Зараз дорослий футбол на канікулах. Тож радують козятинських любителів футболу діти.

Вони змагаються на місцевому рівні та проводять турніри на обласних і всеукраїнських змаганнях. Один із таких турнірів був організований в місті Вінниця. Присвячений він був Дню захисту дітей.

Серед дитячих футбольних колективів, що з’їхались у Вінницю, був представник нашого краю. Це команда тренера Руслана Гуменюка Козятинські “Леви”.

24 футбольні колективи були розбиті на три групи по 8 команд в кожній групі. “Леви” в своїй групі посіли перше місце. Та серед усіх команд, учасниць турніру, вони за підрахунками очок були 16-ми. Зважаючи на представництво майже всіх відомих футбольних шкіл в Україні, це великий успіх “Левів”. І, крім нагород, за участь у турнірі з нагоди Дня захисту дітей відмітили на місцевому рівні.

Юних спортсменів запросили на фінальну кубкову гру між командами “Факел“ Липовець та “Агро-Астра” з Немирівського району. Спонсори команди турніру Віктор Обущак та Владислав Скляров накрили футбольним даруванням нашого міста солодкий стіл. До символічної збірної турніру у Вінниці потрапили й двоє козятинців. Владислав Обущак був визнаний кращим гравцем турніру. А Владислав Сич був кращим бомбардиром команди. З чим ми вітаємо вихованців Руслана Гуменюка. До поздоровлень приєднується і наша газета.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up