“Моноліт” у Житомирі: нічия 3:3

Якщо в прем’єр-лізі українського футболу спортсмени майже завершують свій чемпіонат, то у вищій лізі обласної першості друге коло чемпіонату ще не розпочалося.

Футболісти вийшли із зимової відпустки і приступили до функціональної підготовки. А щоб набути ігрової практики, команди шукають спаринги. Тож, після поїздки у Вінницю до “Евертона”, гравці козятинського “Моноліту” гостювали у Житомирі. Там вони зустрілися з футбольним колективом “Фортуна” з міста Андрушівки, яка виступає у вищій лізі чемпіонату Житомирської області.

Щодо самого поєдинку, то зустрілися команди двох стилів: “Моноліт”, який сповідує атакуючий і комбінаційний футбол, та їхні суперники — команда тактичного стилю. Не вигадуючи нічого особливого, в атаці вони чекають на помилку суперника. У цій зустрічі спрацювали обидві тактики.

Відео дня

Розпочалася гра в помірному темпі з однаковими показниками у володінні м’ячем. Такою вона була до 17 хвилини. На 18-тій позиційною помилкою захисників нашої команди скористалася “Фортуна”. Пропустивши м’яч у власні ворота, спортсмени Козятина побігли відігруватися. Вдалося це їм зробити на 35 хвилині. Після подачі Дениса Яворського, замкнув її Андрій Хрищенюк. А на 41 хвилині спортсмени нашої команди вийшли вперед. Юрій Андрощук першим встиг на добивання після пробиття штрафного удару. “Фортунівці” відновили рівновагу в рахунку після ще одної позиційної помилки наших футболістів.

Гравці з Андрушівки вдало використовували не узгоджені дії захисту “Моноліту” зі стражем воріт. І третій м’яч влетів нам у ворота після помилки в захисті. До честі козятинських спортсменів, вони відігралися на 60 хвилині матчу. Триходівка (Балицький, Яворський, Мамансуров) завершилась ударом Євгена Мамансурова в “дев’ятку”. Рахунок став нічийнім 3:3. Протримався він до кінця зустрічі.

Підписавши мирову угоду з сильним суперником, наші футболісти можуть занести цю нічию собі в актив. Покидаючи футбольне поле, гравці обох команд потисли один одному руки, що означає “зустрілися гідні суперники”.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.