На змагання з волейболу до Козятина приїхало 6 команд. Розповідаємо про переможців та кращих гравців

• У неділю, 11 вересня в КДЮСШ відбулись змагання з волейболу, присвячені Дню фізичної культури та спорту серед дівчат 2008-09, 2010-11 р.н. та молодших.
  • Розповідаємо, хто переміг та кого обрали найкращим гравцем

Як повідомляє Управління Освіти, відзначити своєю грою свято та підтримати ЗСУ до нас приїхали 6 команд з міста Жмеринки та Вінницького району. Всі діти, після довгої перерви участі в змаганнях, нарешті, показали свій «клас»

У підсумку наші старші дівчатка, програвши команді з ДЮСШ міста Жмеринки та вигравши у команди Вінницького району, посіли друге місце. Молодші волейболістки, хоч і програли обом командам, посіли третє місце.

Тренерська колегія визначила по одному кращому гравцю кожної команди:

• серед старших дівчат - Анастасію Бондарець,
  • серед молодших - Іванну Поліщук.

— По закінченню змагань команди були нагороджені медалями та солодкими подарунками, — йдеться у повідомленні

Нагадаємо, як юні наші волейболісти змагалися зі жмеринчанками та командою Вінницького району

У Глухівцях відкрили шахову школу «Біле чорне»

На «тій стороні» Козятина оновили старий та встановили новий спортивний майданчик