«Нумо козаче!» В Глухівецькій школі змагалися майбутні захисники України

«Нумо козаче!» В Глухівецькій школі змагалися майбутні захисники України

Напередодні Дня збройних сил України Глуховецька школа провела патріотично-розважальний захід під назвою «Нумо козаче». 

Школярі цього навчального закладу завжди славилась своїми спортсменами. Тож учні старших класів  провели спортивний патріотичний конкурс, який присвятили Дню збройних сил. 11-класники змагались в таких конкурсах: «Штрафні кидки»: попадання м’ячем в кільце, естафета «Споряди магазин», в якій  школярі на швидкість закладали в магазин автомата кулі. Перемогу в конкурсі здобувала та команда, чий гравець впорався з завданням першим. Були також конкурси «Стрільба з пневматичної гвинтівки», стрільба по мішеням,  «Підтягування на перекладині»,  підтягування на кількість спроб та «Історичний екскурс» на знання історії.

В усіх конкурсах учасники патріотично-розважального заходу продемонстрували чудову фізичну підготовку та знання з історії України. В напруженій боротьбі перемогу вибороли учні 11-А класу.

– Напередодні Дня Збройних сил України хочеться побажати усім такого ж прагнення до перемоги, непохитної віри в успіх, стійкості духу і міцного козацького здоров’я. – сказав директор Вінницької спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Колос» Валерій Швець.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up