Призові місця серед шахістів забрали гості

Призові місця серед шахістів забрали гості

У суботу, 7 липня, в приміщенні бібліотеки залізничного училища міста відбувся шаховий турнір “Козятин RAPID-2018”

Дмитро Артемчук

У суботу, 7 липня, в приміщенні бібліотеки залізничного училища міста відбувся шаховий турнір “Козятин RAPID-2018”. Прибули інтелектуали з Києва, Калинівки, Хмельницького, Жмеринки, Житомира, Бердичева, Вінниці, Козятинського району та міста Козятин. Усього в турнірі, який в нашому місті вже став традиційним, взяли участь 72 спортсмени. Наймолодшому учаснику змагань виповнилось 6 років. Найстаршому шахісту — 78!

Шахові турніри, як правило, проходять за круговою системою. Коли кожен учасник зустрічається з кожним. Та коли змагається така кількість учасників, такі турніри проводять за швейцарською системою. Пари учасників змагань визначають за жеребом і проводять кількість турів.

Крім чоловіків, у змаганнях взяли участь представниці слабкої статі та 19 дітей і юнаків віком від 6 до 15 років. Переможець визначається за кількістю набраних очок у всіх проведених турах.

Найкраще виступив житомирянин Сергій Охріменко. Він удостоєний першого місця. На другому місці вінничанин Микола Боднар. Третім призером став Любомир Михалець з Хмельницького.

Вдало на цих змаганнях виступили козятинські шахісти. Дев’ятеро спортсменів були визнані кращими на турнірі. Вони отримали пам’ятні нагороди. Це Ілля Поліщук, Анатолій Добржанський, Ігор Хуторний, Володимир Закорчевний, Микола Лукомський, Микола Петрукович, Ілля Лазарук, Олександр Іонов, Віктор Бузько.

Cпеціальними призами “Козятин RAPID 2018” були нагороджені четверо юнаків, серед яких учень школи №1 Дмитро Томчак.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up